Mahmoud Bentayg Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Egyptian Premier League | 3 | 270 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
CAF Confederations Cup | 6 (3) | 294 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
Egypt Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Egyptian Premier League | 21 (1) | 1787 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Egyptian Super Cup | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (4) | 2140 | 0 | 4 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
CAF Confederations Cup | 5 (3) | 185 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCA | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Egypt Cup | 4 (1) | 399 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Egyptian Premier League | 18 (5) | 1146 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
Egyptian Super Cup | 2 | 195 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
League Cup | 3 (1) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (10) | 2221 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Ligue 1 Play-offs | 2 (2) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 21 (19) | 558 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group K | 3 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (21) | 637 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Arab Club Championship | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Arab Club Championship | 3 | 262 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 327 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Botola Pro Inwi | 24 (1) | 2092 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CAF Champions League | 8 | 657 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Coupe Du Trone | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2749 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
CAF Confederations Cup | 5 | 450 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 450 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Egyptian Premier League | 3 | 270 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Egyptian Premier League | 21 (1) | 1787 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Egyptian Premier League | 18 (5) | 1146 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
FL2 | 21 (19) | 558 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group K | 3 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Botola Pro Inwi | 24 (1) | 2092 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Egypt Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Egyptian Super Cup | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Egypt Cup | 4 (1) | 399 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Egyptian Super Cup | 2 | 195 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
League Cup | 3 (1) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Coupe Du Trone | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
CAF Confederations Cup | 6 (3) | 294 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
CAF Confederations Cup | 5 (3) | 185 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCA | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Arab Club Championship | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Arab Club Championship | 3 | 262 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
CAF Champions League | 8 | 657 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
CAF Confederations Cup | 5 | 450 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Arab Cup | 4 (4) | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

