Ezequiel Piovi Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
9 | 772 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Copa Argentina | 3 | 247 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Superliga | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
24 (1) | 1851 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (1) | 2960 | 1 | 1 | 14 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
6 (3) | 277 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa Argentina | 2 (1) | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Superliga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
19 (7) | 1122 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Trofeo de Campeones | 1 | 62 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (11) | 1609 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 3 (1) | 204 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 28 (2) | 2299 | 5 | 1 | 9 | 0 | 1 | |
|
|
RSU | 2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (3) | 3223 | 5 | 2 | 13 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
CSU | 13 | 1199 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 27 (4) | 2004 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (4) | 3293 | 1 | 2 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
CSU | 8 | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 25 | 2180 | 0 | 2 | 11 | 0 | 3 | |
| Total | 33 | 2900 | 0 | 2 | 13 | 0 | 3 | ||
| 2021 |
|
|
4 (1) | 258 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
|
|
CSU | 4 | 329 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 25 (4) | 1902 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (5) | 2489 | 0 | 4 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2020 |
|
|
4 | 349 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 16 (5) | 661 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 20 (5) | 1010 | 0 | 3 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
|
20 (1) | 1665 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 20 (1) | 1665 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Copa Argentina | 2 | 210 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 210 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
24 (1) | 1851 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
19 (7) | 1122 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
LigaPro Serie A | 28 (2) | 2299 | 5 | 1 | 9 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
LigaPro Serie A | 27 (4) | 2004 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
LigaPro Serie A | 25 | 2180 | 0 | 2 | 11 | 0 | 3 |
| 2021 |
|
LigaPro Serie A | 25 (4) | 1902 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
LigaPro Serie A | 16 (5) | 661 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
|
20 (1) | 1665 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Argentina | 3 | 247 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Copa Superliga | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Copa Argentina | 2 (1) | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Superliga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Trofeo de Campeones | 1 | 62 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Copa Argentina | 2 | 210 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
9 | 772 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
6 (3) | 277 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 3 (1) | 204 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
RSU | 2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
CSU | 13 | 1199 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CSU | 8 | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
4 (1) | 258 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
|
|
CSU | 4 | 329 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
4 | 349 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

