Luiz Felipe Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (3) | 471 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 505 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (3) | 1096 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
4 (2) | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Pro League | 1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (2) | 142 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
AFC | 5 (1) | 387 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
U17 | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Pro League | 18 (1) | 1388 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (2) | 2481 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (1) | 1768 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (1) | 387 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (2) | 2395 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (3) | 2494 | 0 | 0 | 10 | 0 | 1 | |
|
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (3) | 3334 | 0 | 0 | 13 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
14 (4) | 910 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (6) | 1086 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (2) | 2029 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (2) | 2359 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
17 (2) | 1292 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (1) | 393 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (3) | 1955 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
3 (2) | 146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (6) | 1162 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 | 831 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (8) | 2139 | 0 | 1 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
ISB | 7 (3) | 402 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 7 (3) | 402 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
10 (3) | 471 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
4 (2) | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Pro League | 1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Pro League | 18 (1) | 1388 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
23 (1) | 1768 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
| 2021/2022 |
|
|
31 (3) | 2494 | 0 | 0 | 10 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
14 (4) | 910 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
26 (2) | 2029 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
17 (2) | 1292 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
18 (6) | 1162 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
ISB | 7 (3) | 402 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
U17 | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 (2) | 146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
6 | 505 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
AFC | 5 (1) | 387 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
5 (1) | 387 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
4 (2) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
5 (1) | 393 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
10 | 831 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 3K+ views
Gerucht: 'Ajax krijgt Hiroki Ito van Bayern München aangeboden'
- 26 augustus
- 3K+ views

