Lucas Schoofs Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 720 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 720 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
BOB | 36 (3) | 2933 | 14 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 36 (3) | 2933 | 14 | 5 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Belgian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
BOB | 20 | 1740 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 21 | 1740 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Belgium Playoffs | 2 | 210 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
BOB | 34 | 3059 | 8 | 5 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 37 | 3359 | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
38 (4) | 2982 | 10 | 5 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (4) | 3192 | 10 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
27 (3) | 2095 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Eredivisie Playoffs | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (4) | 2409 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
30 (3) | 2314 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (3) | 2494 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
5 (1) | 393 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (1) | 393 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
Belgian Cup | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Belgium Playoffs | 6 (1) | 458 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 548 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
8 | 720 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
BOB | 36 (3) | 2933 | 14 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
BOB | 20 | 1740 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
BOB | 34 | 3059 | 8 | 5 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
38 (4) | 2982 | 10 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
27 (3) | 2095 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
30 (3) | 2314 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
5 (1) | 393 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Belgian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
KNVB Beker | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
KNVB Beker | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Belgian Cup | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
11:30
Vitezslav Jaros verdwijnt na blessure bij Ajax volledig naar achtergrond bij Liverpool
10:49
PEC Zwolle zet Henry van der Vegt per direct op straat om deze reden
10:29
ETV van Shaqueel van Persie explodeert bij Feyenoord na enorme ontwikkeling
09:58
In-beom Hwang leeft op bij FC Porto onder Francesco Farioli na vertrek bij Feyenoord
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
Ajax kan huurlingen Tolu Arokodare en Simon Adingra 'goedkoop' inlijven
- 7 oktober
- 2K+ views

