Lucas Fasson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Premier League | 9 (2) | 611 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (2) | 701 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Premier League | 26 (5) | 1881 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 8 (3) | 590 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (8) | 2471 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Premier League | 11 (1) | 935 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (1) | 1115 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Premier League | 21 (1) | 1748 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 7 | 660 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (1) | 2408 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Premier League | 3 (1) | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Chilean Cup | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 (2) | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 11 | 990 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (3) | 2086 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CPD | 20 | 1737 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 20 | 1737 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Premier League | 9 (2) | 611 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Premier League | 26 (5) | 1881 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Premier League | 11 (1) | 935 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Premier League | 21 (1) | 1748 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Premier League | 3 (1) | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 11 | 990 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CPD | 20 | 1737 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Russian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Russian Cup | 8 (3) | 590 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Russian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Russian Cup | 7 | 660 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
Chilean Cup | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 (2) | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CSU | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

