Leon Dajaku Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
G3L | 2 (1) | 99 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 174 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G3L | 30 | 2337 | 5 | 9 | 8 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2337 | 5 | 9 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Croatia Cup | 2 | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 10 (7) | 364 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (7) | 534 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Croatia Cup | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SuperSport HNL | 23 (17) | 809 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (18) | 951 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
10 (8) | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 4 | 360 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (7) | 541 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | |
|
|
Swiss Cup | 1 (1) | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (16) | 1147 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
22 (8) | 1230 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (8) | 1582 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
G3L | 14 (4) | 949 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (7) | 1013 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
G3L | 29 (9) | 1767 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 1 | 120 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (11) | 1898 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Südwest | 1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (3) | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
G3L | 2 (1) | 99 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
G3L | 30 | 2337 | 5 | 9 | 8 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SuperSport HNL | 10 (7) | 364 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SuperSport HNL | 23 (17) | 809 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
10 (8) | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 4 | 360 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (7) | 541 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | |
| 2021/2022 |
|
|
22 (8) | 1230 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
G3L | 14 (4) | 949 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
G3L | 29 (9) | 1767 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Südwest | 1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Croatia Cup | 2 | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Croatia Cup | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Swiss Cup | 1 (1) | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
UYL | 1 | 120 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:15
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
09:52
Waarom Reiss Nelson bij Feyenoord voor kwaliteitsinjectie gaat zorgen
09:30
NAC Breda aast op akkoord voor Cherrion Valerius na verlaagd bod uit MLS
08:51
Verborgen kosten zetten transferbeleid van Feyenoord onder druk
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

