Leo Väisänen Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
4 (1) | 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Total | 4 (1) | 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Leagues Cup | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
13 (4) | 830 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (4) | 847 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
NCL | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (1) | 1763 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 | 92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (1) | 1930 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
27 | 2430 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 27 | 2430 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SWS | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 540 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 900 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
23 | 2047 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 23 | 2047 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
26 | 2332 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 26 | 2332 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
17 | 1510 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
SWS | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1743 | 3 | 0 | 5 | 1 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
Eredivisie Playoffs | 2 | 136 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (6) | 2087 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (6) | 2313 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
FNV | 24 | 2152 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 24 | 2152 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
FNV | 22 (3) | 1738 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 22 (3) | 1738 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
Kakkonen - Group B | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FNV | 3 (1) | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (1) | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
FNK | 15 | 1080 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 15 | 1080 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
4 (1) | 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2025 |
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
|
13 (4) | 830 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
21 (1) | 1763 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
27 | 2430 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
23 | 2047 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
26 | 2332 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
17 | 1510 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
28 (6) | 2087 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
FNV | 24 | 2152 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
FNV | 22 (3) | 1738 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
Kakkonen - Group B | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FNV | 3 (1) | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015 |
|
FNK | 15 | 1080 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 2 | 92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SWS | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
SWS | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Leagues Cup | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
NCL | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
6 | 540 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
5 | 440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
6 | 540 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 93 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
21C | 8 | 720 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
Populair transfernieuws
- 4 september
- 24K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

