Leandro Vilela Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
BSB | 20 (3) | 1311 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 3 (1) | 170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Goiano 1 | 4 (1) | 296 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 1777 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
BSB | 19 | 1485 | 2 | 0 | 13 | 0 | 1 |
|
|
CDB | 2 | 178 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Verde | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Paraense | 5 | 466 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2249 | 2 | 0 | 20 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
BSB | 23 (5) | 1344 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Verde | 2 | 157 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Paraense | 3 (3) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (9) | 1508 | 2 | 1 | 13 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSB | 13 (5) | 657 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 12 (7) | 496 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (12) | 1153 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
BSB | 29 (2) | 2094 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 1 (1) | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (3) | 2094 | 3 | 0 | 15 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
BSB | 31 (3) | 2264 | 1 | 0 | 11 | 1 | 1 |
|
|
CDB | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (3) | 2354 | 2 | 0 | 11 | 1 | 1 | ||
| 2020 |
|
BSB | 18 (4) | 1141 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| Total | 18 (4) | 1141 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (6) | 442 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (6) | 442 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
BSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
29 (1) | 2389 | 0 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Total | 29 (1) | 2389 | 0 | 1 | 9 | 1 | 0 | ||
| 2017 |
|
BSB | 27 (4) | 2110 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 3 (1) | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (5) | 2232 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
BSB | 20 (3) | 1311 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
BSB | 19 | 1485 | 2 | 0 | 13 | 0 | 1 |
| 2024 |
|
BSB | 23 (5) | 1344 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSB | 13 (5) | 657 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
BSB | 29 (2) | 2094 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
BSB | 31 (3) | 2264 | 1 | 0 | 11 | 1 | 1 |
| 2020 |
|
BSB | 18 (4) | 1141 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
|
11 (6) | 442 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
BSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
29 (1) | 2389 | 0 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| 2017 |
|
BSB | 27 (4) | 2110 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CDB | 3 (1) | 170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Goiano 1 | 4 (1) | 296 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
CDB | 2 | 178 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa Verde | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Paraense | 5 | 466 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
CDB | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa Verde | 2 | 157 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Paraense | 3 (3) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
PAO | 12 (7) | 496 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Paranaense 1 | 1 (1) | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CDB | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
Copa do Nordeste | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
CDB | 3 (1) | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 2K+ views
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

