Kian Spence Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (4) | 1471 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (4) | 1561 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
3 (1) | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (2) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
32 (2) | 2613 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (5) | 2935 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 61 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
45 (5) | 3431 | 9 | 6 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 49 (6) | 3696 | 9 | 6 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 19 (2) | 1557 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1737 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
4 | 284 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Fa Trophy | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National League | 37 (6) | 2670 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (7) | 2954 | 6 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
National League | 7 (6) | 193 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 7 (6) | 193 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
FLT | 3 (1) | 203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 8 (1) | 629 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (2) | 832 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 3 (1) | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
21 (4) | 1471 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
32 (2) | 2613 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
45 (5) | 3431 | 9 | 6 | 7 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
National League | 19 (2) | 1557 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
National League | 37 (6) | 2670 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
National League | 7 (6) | 193 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 8 (1) | 629 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
U18 Premier League | 3 (1) | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 (1) | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (2) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 61 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
4 | 284 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Fa Trophy | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
FLT | 3 (1) | 203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

