Kacper Łopata Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Fortuna 1 Liga | 5 | 424 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 424 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 | 1109 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | |
|
|
|
9 (3) | 476 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (5) | 1699 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
30 | 2466 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (1) | 2620 | 0 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (4) | 864 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 402 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (5) | 1443 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Fa Trophy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 23 (1) | 1948 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
National League | 5 (1) | 333 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (2) | 2281 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National League | 17 | 1530 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1800 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Fortuna 1 Liga | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 11 (2) | 851 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 11 (2) | 851 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Fortuna 1 Liga | 5 | 424 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
14 | 1109 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
|
|
|
9 (3) | 476 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
30 | 2466 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
13 (4) | 864 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (1) | 402 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
National League | 23 (1) | 1948 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
National League | 5 (1) | 333 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 17 | 1530 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Fortuna 1 Liga | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 11 (2) | 851 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Fa Trophy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 3K+ views
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

