Juan Zapata Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa Colombia | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 18 (8) | 985 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 20 (8) | 1165 | 1 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
|
5 | 340 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 5 (1) | 323 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 25 (7) | 1743 | 3 | 1 | 5 | 1 | 1 | |
|
|
Superliga | 2 (1) | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (9) | 2571 | 4 | 2 | 9 | 1 | 1 | ||
| 2024 |
|
Copa Colombia | 6 (2) | 367 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 20 (4) | 1319 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (6) | 1686 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
23 (8) | 1350 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| Total | 23 (8) | 1350 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Copa Colombia | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 (3) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 18 (1) | 1450 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (4) | 1550 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa Colombia | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 41 (2) | 3253 | 4 | 0 | 15 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (3) | 3253 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Primera A | 26 (7) | 1501 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Total | 26 (7) | 1501 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2020 |
|
Primera A | 13 (1) | 1103 | 1 | 1 | 8 | 1 | 0 |
| Total | 13 (1) | 1103 | 1 | 1 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2019 |
|
Primera A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera A | 18 (8) | 985 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 2025 |
|
Primera A | 25 (7) | 1743 | 3 | 1 | 5 | 1 | 1 |
| 2024 |
|
Primera A | 20 (4) | 1319 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
23 (8) | 1350 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Primera A | 18 (1) | 1450 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Primera A | 41 (2) | 3253 | 4 | 0 | 15 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Primera A | 26 (7) | 1501 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| 2020 |
|
Primera A | 13 (1) | 1103 | 1 | 1 | 8 | 1 | 0 |
| 2019 |
|
Primera A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Colombia | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Colombia | 5 (1) | 323 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Superliga | 2 (1) | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Copa Colombia | 6 (2) | 367 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Copa Colombia | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa Colombia | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
5 | 340 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 3 (3) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 19K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

