Josh Rae Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SCC | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 3 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Challenge Cup | 4 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 36 | 3240 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 46 | 4200 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
SCC | 14 | 1260 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (1) | 1214 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (1) | 3014 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Challenge Cup | 4 | 390 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 26 | 2323 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 5 | 480 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 3463 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Championship Play-Offs | 3 | 305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
SLC | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLO | 16 | 1432 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | |
| Total | 22 | 2007 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
Challenge Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 20 | 1772 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 | 2132 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SCC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLO | 18 | 1620 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 | 1890 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SLT | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLT | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 990 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SCC | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SCC | 36 | 3240 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SCC | 14 | 1260 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (1) | 1214 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
SCC | 26 | 2323 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SLO | 16 | 1432 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SCC | 20 | 1772 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SCC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLO | 18 | 1620 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
SLT | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLT | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
SLC | 3 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Challenge Cup | 4 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
SLC | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Challenge Cup | 4 | 390 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 5 | 480 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
SLC | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Challenge Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
SLC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

