Jordi Osei-Tutu Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (2) | 327 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga Bayern | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 478 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 73 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
39 (7) | 2835 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1 | |
| Total | 42 (8) | 2962 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 192 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (1) | 188 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
32 (16) | 1604 | 1 | 2 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (17) | 1984 | 2 | 3 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (2) | 549 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 549 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
20 (12) | 748 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (14) | 793 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
4 | 236 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (1) | 130 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (5) | 772 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (6) | 1138 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (2) | 557 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (2) | 647 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
G2B | 21 (5) | 1348 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (6) | 1360 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 11 (1) | 897 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (1) | 987 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2018 |
|
International Champions Cup | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
6 (2) | 327 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Bayern | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
39 (7) | 2835 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
|
32 (16) | 1604 | 1 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (2) | 549 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
20 (12) | 748 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
4 | 236 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (5) | 772 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
8 (2) | 557 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
G2B | 21 (5) | 1348 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Premier League 2 Division One | 11 (1) | 897 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 73 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 192 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (1) | 188 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 (2) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
FLT | 2 (1) | 130 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
International Champions Cup | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

