Joel Chukwuma Obi Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
|
Serie C - Girone B | 12 (4) | 454 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Serie C Play-offs | 2 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (4) | 513 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Serie C - Girone B | 5 (3) | 139 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
|
Serie C Play-offs | 2 (1) | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 221 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
ISB | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 (1) | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (9) | 1142 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (10) | 1224 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 31 (4) | 2231 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 32 (4) | 2291 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 29 (1) | 2044 | 1 | 2 | 10 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (1) | 2044 | 1 | 2 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
11 (2) | 665 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (4) | 695 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
3 (1) | 189 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (6) | 1200 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (7) | 1389 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
3 (1) | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (11) | 769 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (12) | 853 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
9 (2) | 487 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Total | 9 (2) | 487 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (5) | 490 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (3) | 219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (9) | 709 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
8 (6) | 172 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 8 (6) | 172 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 64 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (1) | 249 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
27 (16) | 1191 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
|
|
|
7 (4) | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (20) | 1491 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
|
10 (8) | 245 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (9) | 255 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Serie C - Girone B | 12 (4) | 454 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Serie C - Girone B | 5 (3) | 139 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2022/2023 |
|
ISB | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
21 (9) | 1142 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
ISB | 31 (4) | 2231 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
ISB | 29 (1) | 2044 | 1 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
11 (2) | 665 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
22 (6) | 1200 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
20 (11) | 769 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
9 (2) | 487 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2014/2015 |
|
|
11 (5) | 490 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
8 (6) | 172 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
2 (1) | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
27 (16) | 1191 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
10 (8) | 245 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 (1) | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 (1) | 189 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
3 (1) | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
5 (3) | 219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
1 | 64 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
7 (4) | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
FWC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
