Joel Bagan Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
5 | 417 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
45 (4) | 3630 | 1 | 4 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 52 (5) | 4155 | 1 | 5 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (12) | 1615 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | |
|
|
|
3 (1) | 241 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (13) | 2036 | 0 | 2 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 3 (1) | 254 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
BOB | 21 (8) | 1311 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | |
| Total | 25 (10) | 1610 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Professional Development League | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 358 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
|
26 (4) | 2050 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (4) | 2260 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (2) | 463 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 553 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 4 | 353 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 435 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
45 (4) | 3630 | 1 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
31 (12) | 1615 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
BOB | 21 (8) | 1311 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Professional Development League | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
26 (4) | 2050 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
7 (2) | 463 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
National League | 4 | 353 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
5 | 417 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 241 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 3 (1) | 254 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

