João Lucas Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
6 | 483 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Paraense | 3 (1) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (1) | 753 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
10 (5) | 503 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 (1) | 202 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 1 (1) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 7 (3) | 362 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 20 (10) | 1107 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
|
30 | 2573 | 1 | 6 | 7 | 1 | 0 |
|
|
CDB | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 13 | 1107 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 49 | 4220 | 2 | 6 | 12 | 1 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
15 (6) | 816 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 11 (1) | 736 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
CDB | 3 (1) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (8) | 1758 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2022 |
|
|
31 (7) | 2140 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 3 | 238 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (7) | 2738 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
34 (2) | 2912 | 0 | 2 | 12 | 0 | 0 |
|
|
Carioca Serie A | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (4) | 2912 | 0 | 2 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
5 (2) | 294 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
RSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Supercopa do Brasil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (2) | 384 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
6 (4) | 215 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Carioca Serie A | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 305 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
6 | 483 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
10 (5) | 503 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
30 | 2573 | 1 | 6 | 7 | 1 | 0 |
| 2023 |
|
|
15 (6) | 816 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
31 (7) | 2140 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
34 (2) | 2912 | 0 | 2 | 12 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
5 (2) | 294 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
6 (4) | 215 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Paraense | 3 (1) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CDB | 2 (1) | 202 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 7 (3) | 362 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| 2024 |
|
CDB | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 13 | 1107 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
PAO | 11 (1) | 736 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
CDB | 3 (1) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
CDB | 3 | 238 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Carioca Serie A | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Supercopa do Brasil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
Carioca Serie A | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
CSU | 1 (1) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CSU | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
RSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:55
Ajax ziet met lede ogen aan hoe Carlos Forbs schittert bij Club Brugge
11:55
Ajax zoekt naar juiste invulling spitspositie: Emre Ünüvar solliciteert naar speeltijd
11:30
Vitezslav Jaros verdwijnt na blessure bij Ajax volledig naar achtergrond bij Liverpool
10:49
PEC Zwolle zet Henry van der Vegt per direct op straat om deze reden
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
Ajax kan huurlingen Tolu Arokodare en Simon Adingra 'goedkoop' inlijven
- 13 oktober
- 2K+ views

