Jesper Daland Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G2B | 23 (7) | 1560 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (8) | 1676 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
20 (4) | 1435 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 350 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (5) | 2067 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
39 (2) | 3327 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (2) | 3447 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
37 (3) | 3081 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (3) | 3291 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Belgian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
32 | 2735 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2855 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
30 | 2645 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2645 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
OBOS-ligaen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
2. Division - Group 1 | 19 (1) | 1626 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 19 (1) | 1626 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
G2B | 23 (7) | 1560 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 |
|
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
20 (4) | 1435 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
39 (2) | 3327 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
37 (3) | 3081 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
32 | 2735 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
30 | 2645 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
OBOS-ligaen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
2. Division - Group 1 | 19 (1) | 1626 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Belgian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
4 | 350 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
21C | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 2 (2) | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 19K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

