Jérémy Gélin Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
FL2 | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
2 | 198 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 13 (1) | 958 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (1) | 1156 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Greek Cup | 1 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (8) | 1563 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 26 (8) | 1617 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 30 (8) | 1867 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (8) | 1867 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 29 (1) | 2382 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (2) | 2382 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
National 3: Group E | 2 (2) | 75 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 75 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Belgian Cup | 2 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (2) | 819 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 406 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (3) | 1378 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 210 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (4) | 923 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
TDC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (4) | 1238 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
3 (2) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
22 (10) | 1269 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
|
|
National 3: Paris Île-de-France | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (4) | 298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (16) | 1661 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2017/2018 |
|
CFA Group D | 5 (1) | 377 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
28 (3) | 2313 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (5) | 3004 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
CFA Group A | 25 (5) | 1620 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 25 (5) | 1620 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group K | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
National 3: Group K | 5 (2) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
FL2 | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FL2 | 13 (1) | 958 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
25 (8) | 1563 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
FL2 | 30 (8) | 1867 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
FL2 | 29 (1) | 2382 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
National 3: Group E | 2 (2) | 75 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
12 (2) | 819 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
14 (4) | 923 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
22 (10) | 1269 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
|
|
National 3: Paris Île-de-France | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
CFA Group D | 5 (1) | 377 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (3) | 2313 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
CFA Group A | 25 (5) | 1620 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group K | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
National 3: Group K | 5 (2) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 | 198 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Greek Cup | 1 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Belgian Cup | 2 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 210 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
TDC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
3 (2) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
4 (1) | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
6 (1) | 406 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
7 (4) | 298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:45
Feyenoord in Schotland gelinkt aan transfer van spits Rangers FC
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

