Jean Vercruysse Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
5 (1) | 294 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 (1) | 294 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
FL2 | 9 (1) | 682 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 (1) | 682 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
FN1 | 32 | 2828 | 6 | 7 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Ligue 2 Play-offs | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (1) | 3098 | 7 | 7 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
CFA Group C | 26 | 1405 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 26 | 1405 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
CFA Group B | 18 (6) | 1037 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 18 (6) | 1037 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FN1 | 13 (6) | 575 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group G | 10 | 883 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (6) | 1458 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
CFA Group D | 8 (2) | 443 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 230 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (2) | 673 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
CFA Group C | 19 | 1618 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 19 | 1618 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
National 3: Group F | 11 (9) | 315 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 6 (1) | 372 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (10) | 687 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
National 3: Group G | 8 (6) | 274 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 (6) | 274 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
5 (1) | 294 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FL2 | 9 (1) | 682 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
FN1 | 32 | 2828 | 6 | 7 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
CFA Group C | 26 | 1405 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
CFA Group B | 18 (6) | 1037 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
FN1 | 13 (6) | 575 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group G | 10 | 883 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
CFA Group D | 8 (2) | 443 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
CFA Group C | 19 | 1618 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
National 3: Group F | 11 (9) | 315 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
National 3: Group G | 8 (6) | 274 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
3 | 230 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
UYL | 6 (1) | 372 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
18:35
Hoe Manchester City en Fenerbahçe Shaqueel van Persie vormden voor Feyenoord
17:31
FC Utrecht heeft met Nana Gyamfi-Amoah een ruwe diamant in huis
15:45
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 3K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

