Jan Mikula Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 6 (3) | 356 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (3) | 446 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Czech Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 17 (2) | 1293 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (2) | 1293 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Fortuna Liga | 23 (3) | 1657 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| Total | 23 (3) | 1657 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
Czech Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 29 (2) | 2382 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (2) | 2592 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Tipsport Liga | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Czech Cup | 2 (1) | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 19 (1) | 1563 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1661 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Fortuna Liga | 32 | 2852 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 32 | 2852 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Fortuna Liga | 31 | 2790 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 40 | 3600 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 33 | 2944 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 34 | 3034 | 1 | 2 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Czech Cup | 2 (1) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 21 (1) | 1709 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | |
| Total | 23 (2) | 1709 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Czech Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 25 (3) | 1958 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (3) | 1958 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Fortuna Liga | 4 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 13 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 368 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 22 | 684 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Fortuna Liga | 22 (2) | 1779 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 22 (2) | 1779 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
Fortuna Liga | 14 (2) | 1057 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 14 (2) | 1057 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
Fortuna Liga | 13 (1) | 1011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 13 (1) | 1011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Fortuna Liga | 6 (3) | 356 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Fortuna Liga | 17 (2) | 1293 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Fortuna Liga | 23 (3) | 1657 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
Fortuna Liga | 29 (2) | 2382 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Fortuna Liga | 19 (1) | 1563 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Fortuna Liga | 32 | 2852 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Fortuna Liga | 31 | 2790 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Fortuna Liga | 33 | 2944 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Fortuna Liga | 21 (1) | 1709 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Fortuna Liga | 25 (3) | 1958 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Fortuna Liga | 4 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 13 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
Fortuna Liga | 22 (2) | 1779 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Fortuna Liga | 14 (2) | 1057 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
Fortuna Liga | 13 (1) | 1011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Czech Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Czech Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Tipsport Liga | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Czech Cup | 2 (1) | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Czech Cup | 2 (1) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Czech Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
5 | 368 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 3 oktober
- 2K+ views
Leo Sauer kent stroeve start en zit in lastige situatie na vertrek bij Feyenoord
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 4 oktober
- 2K+ views
Mika Mármol in waarde verdubbeld na uitstekende periode bij Feyenoord
- 5 oktober
- 2K+ views

