Jamie Lennon Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
FAI | 2 (1) | 143 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 25 (3) | 1999 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (4) | 2142 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
6 (1) | 503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (1) | 503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
FAI | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 29 (1) | 2473 | 1 | 1 | 14 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2773 | 1 | 1 | 14 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
6 | 538 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 538 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier Division | 34 (1) | 2949 | 2 | 1 | 12 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (1) | 3129 | 3 | 1 | 13 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
FAI | 3 | 286 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 31 | 2645 | 0 | 5 | 9 | 1 | 0 | |
| Total | 34 | 2931 | 0 | 5 | 10 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
4 (1) | 267 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 (1) | 267 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Premier Division | 12 (3) | 742 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Total | 12 (3) | 742 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
FAI | 2 | 124 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 28 (6) | 1886 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | |
| Total | 30 (6) | 2010 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 | ||
| 2020 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 16 (2) | 1161 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (2) | 1251 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Premier Division | 28 (5) | 2171 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 28 (5) | 2171 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Premier Division | 28 (2) | 2375 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Total | 28 (2) | 2375 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Premier Division | 25 (3) | 1999 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Premier Division | 29 (1) | 2473 | 1 | 1 | 14 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Premier Division | 34 (1) | 2949 | 2 | 1 | 12 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Premier Division | 31 | 2645 | 0 | 5 | 9 | 1 | 0 |
| 2022 |
|
Premier Division | 12 (3) | 742 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2021 |
|
Premier Division | 28 (6) | 1886 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| 2020 |
|
Premier Division | 16 (2) | 1161 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Premier Division | 28 (5) | 2171 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Premier Division | 28 (2) | 2375 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
FAI | 2 (1) | 143 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
FAI | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
FAI | 3 | 286 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
FAI | 2 | 124 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
6 (1) | 503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
6 | 538 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
4 (1) | 267 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 4 september
- 12K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

