Ignacio Tapia Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa de La Liga | 1 | 120 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera División | 17 (2) | 1366 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (2) | 1486 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Chilean Cup | 5 (1) | 304 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 8 (1) | 548 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (3) | 853 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Chilean Cup | 5 (4) | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 10 (5) | 546 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (9) | 625 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Chilean Cup | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 11 (6) | 519 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 12 (7) | 528 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2022 |
|
Chilean Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 20 (1) | 1710 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 22 (1) | 1890 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2021 |
|
Chilean Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Play-offs 1/2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 29 (1) | 2483 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (2) | 3427 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CSU | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 28 | 2471 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 32 | 2831 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2019 |
|
Chilean Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Chilean Cup | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 4 | 287 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (1) | 291 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Chilean Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
CPD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera División | 17 (2) | 1366 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CPD | 8 (1) | 548 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
CPD | 10 (5) | 546 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CPD | 11 (6) | 519 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2022 |
|
CPD | 20 (1) | 1710 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2021 |
|
Play-offs 1/2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 29 (1) | 2483 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CPD | 28 | 2471 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2019 |
|
CPD | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CPD | 4 | 287 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
CPD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
CPD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa de La Liga | 1 | 120 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Chilean Cup | 5 (1) | 304 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Chilean Cup | 5 (4) | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Chilean Cup | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Chilean Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chilean Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Chilean Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Chilean Cup | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Chilean Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
CSU | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CSU | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:45
Feyenoord in Schotland gelinkt aan transfer van spits Rangers FC
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

