Huy Toan Vo Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
V-League | 14 (5) | 766 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 |
|
|
Vietnamese Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (5) | 856 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
V-League | 14 (2) | 871 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 14 (2) | 871 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
V-League | 17 (5) | 1080 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 17 (5) | 1080 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
V-League | 14 (1) | 1031 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 14 (1) | 1031 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
V-League | 18 (4) | 1073 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 18 (4) | 1073 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
V-League | 10 (2) | 611 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 10 (2) | 611 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
ACC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
V-League | 11 (5) | 619 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (5) | 619 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
V-League | 7 (3) | 344 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 (3) | 344 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
V-League | 13 (4) | 874 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 13 (4) | 874 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
V-League | 8 (2) | 251 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 8 (2) | 251 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
V-League | 11 (1) | 630 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (1) | 630 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
V-League | 13 | 630 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 13 | 630 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
V-League | 14 (5) | 766 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 |
| 2024/2025 |
|
V-League | 14 (2) | 871 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
V-League | 17 (5) | 1080 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
V-League | 14 (1) | 1031 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
V-League | 18 (4) | 1073 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
V-League | 10 (2) | 611 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
V-League | 11 (5) | 619 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
V-League | 7 (3) | 344 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
V-League | 13 (4) | 874 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
V-League | 8 (2) | 251 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
V-League | 11 (1) | 630 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
V-League | 13 | 630 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Vietnamese Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
ACC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
AFF Championship | 3 | 204 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

