Haxzel Quiros Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Primera División | 5 (1) | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (1) | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Concacaf Central American Cup | 3 (1) | 194 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 194 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Primera División | 36 (6) | 2732 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Total | 36 (6) | 2732 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Concacaf Central American Cup | 4 | 351 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
NCL | 4 | 360 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 711 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Primera División | 27 (4) | 1962 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 27 (4) | 1962 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Concacaf Central American Cup | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
NCL | 5 (1) | 351 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (1) | 981 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Primera División | 34 (3) | 2617 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 34 (3) | 2617 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Concacaf Central American Cup | 7 (1) | 563 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 7 (1) | 563 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Primera División | 30 (10) | 1688 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 30 (10) | 1688 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Primera División | 18 | 1418 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 18 | 1418 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
Primera División | 2 (1) | 70 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 70 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Primera División | 5 (1) | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Primera División | 36 (6) | 2732 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Primera División | 27 (4) | 1962 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Primera División | 34 (3) | 2617 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Primera División | 30 (10) | 1688 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Primera División | 18 | 1418 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
Primera División | 2 (1) | 70 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Concacaf Central American Cup | 3 (1) | 194 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Concacaf Central American Cup | 4 | 351 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
NCL | 4 | 360 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Concacaf Central American Cup | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
NCL | 5 (1) | 351 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Concacaf Central American Cup | 7 (1) | 563 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
WC Qualification Concacaf | 6 (2) | 366 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
CONCACAF Nations League | 3 | 270 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa America | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
CONCACAF Nations League | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:50
Willem II onderhandelt met Manchester United en mikt op transferstunt
21:15
Na komst van Sami Ouaissa blijft PSV vooralsnog met Esmir Bajraktarevic zitten
20:55
In navolging van Sofyan Amrabat bij Ajax voegt Nordin Amrabat zich bij FC Utrecht
20:00
Ajax na mislopen van Azzedine Ounahi gelinkt aan middenvelder River Plate
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

