Harry Cochrane Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
Challenge Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 35 (6) | 2492 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premiership Play-Offs | 2 | 155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (7) | 3052 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Challenge Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Championship Play-Offs | 2 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 4 | 303 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SLO | 28 (4) | 2128 | 2 | 0 | 7 | 0 | 1 | |
|
|
Scottish Cup | 2 (1) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (5) | 2755 | 2 | 2 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
Challenge Cup | 2 | 176 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 3 | 229 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
SLO | 26 (2) | 2021 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (2) | 2426 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Challenge Cup | 3 (1) | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 5 (1) | 301 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLO | 27 (9) | 1562 | 3 | 1 | 8 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (12) | 2077 | 3 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SCC | 21 (7) | 1334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (7) | 1424 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLO | 13 (2) | 760 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (2) | 1025 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SCC | 12 (5) | 618 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (5) | 618 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (2) | 499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
22 (8) | 1148 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (8) | 1328 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
SCC | 35 (6) | 2492 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SLO | 28 (4) | 2128 | 2 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
SLO | 26 (2) | 2021 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SLO | 27 (9) | 1562 | 3 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SCC | 21 (7) | 1334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SLO | 13 (2) | 760 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SCC | 12 (5) | 618 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
8 (2) | 499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
22 (8) | 1148 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Challenge Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Challenge Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 4 | 303 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 (1) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Challenge Cup | 2 | 176 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 3 | 229 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Challenge Cup | 3 (1) | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 5 (1) | 301 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 2 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

