Gytis Paulauskas Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
K League 1 | 7 (5) | 282 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
K League 1 | 6 (2) | 307 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Korean FA Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (7) | 709 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Niké Liga | 15 (1) | 1198 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 |
|
|
Slovakia Cup | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (2) | 1219 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 15 (1) | 1184 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 15 (1) | 1184 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
11 (9) | 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 11 (9) | 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
10 (6) | 399 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ASL | 5 (5) | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (2) | 59 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (13) | 458 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Albanian Cup | 3 (3) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ASL | 6 (6) | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (9) | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
LAL | 31 (4) | 2336 | 8 | 1 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Lithuanian Cup | 1 | 62 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (4) | 2398 | 11 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
LAL | 34 (20) | 1533 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 34 (20) | 1533 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 | 191 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 191 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
LAL | 16 (5) | 856 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 16 (5) | 856 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
K League 1 | 7 (5) | 282 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
K League 1 | 6 (2) | 307 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
Niké Liga | 15 (1) | 1198 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 |
| 2025 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 15 (1) | 1184 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
11 (9) | 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
10 (6) | 399 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ASL | 5 (5) | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
ASL | 6 (6) | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
LAL | 31 (4) | 2336 | 8 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
LAL | 34 (20) | 1533 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
LAL | 16 (5) | 856 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Korean FA Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Slovakia Cup | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Albanian Cup | 3 (3) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Lithuanian Cup | 1 | 62 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
3 (2) | 59 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 191 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
7 (4) | 343 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
6 (4) | 248 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
8 (1) | 655 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 147 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 2 (1) | 109 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
Populair transfernieuws
- 4 september
- 23K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

