Guillermo de los Santos Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
CSU | 1 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 18 | 1556 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 1638 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa Uruguay | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Liga AUF | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 35 | 3130 | 4 | 1 | 7 | 2 | 0 | |
| Total | 39 | 3490 | 5 | 1 | 8 | 2 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Copa Uruguay | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 32 | 2742 | 5 | 1 | 12 | 1 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 | 3252 | 5 | 1 | 15 | 1 | 0 | ||
| 2023 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Uruguay | 2 | 147 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 31 (1) | 2679 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (1) | 2826 | 3 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
14 (3) | 946 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
|
|
CDB | 4 (1) | 213 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 3 (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (7) | 1159 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2021 |
|
|
4 | 333 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 20 | 1754 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 2087 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 23 | 2056 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 2146 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
CSU | 6 | 506 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 29 | 2534 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 3040 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0 | ||
| 2018 |
|
Primera A | 39 | 3345 | 2 | 0 | 9 | 1 | 2 |
| Total | 39 | 3345 | 2 | 0 | 9 | 1 | 2 | ||
| 2017 |
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 15 | 1334 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | |
|
|
Primera Division | 19 | 1659 | 0 | 0 | 13 | 2 | 1 | |
| Total | 36 | 3173 | 0 | 0 | 18 | 2 | 2 | ||
| 2015 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 5 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera Division | 18 | 1556 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Liga AUF | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 35 | 3130 | 4 | 1 | 7 | 2 | 0 | |
| 2024 |
|
Primera Division | 32 | 2742 | 5 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| 2023 |
|
Primera Division | 31 (1) | 2679 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
14 (3) | 946 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 2021 |
|
LigaPro Serie A | 20 | 1754 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
LigaPro Serie A | 23 | 2056 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
LigaPro Serie A | 29 | 2534 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Primera A | 39 | 3345 | 2 | 0 | 9 | 1 | 2 |
| 2017 |
|
LigaPro Serie A | 15 | 1334 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 |
|
|
Primera Division | 19 | 1659 | 0 | 0 | 13 | 2 | 1 | |
| 2025 |
|
Copa Uruguay | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa Uruguay | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Copa Uruguay | 2 | 147 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CDB | 4 (1) | 213 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 3 (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
CSU | 1 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
4 | 333 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
CSU | 6 | 506 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2017 |
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 5 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2014 |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:19
Kees Smit ziet waarde dalen na uitblijven van toptransfer
11:48
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
11:00
ACV Assen en Harkemase Boys de talentenfabrieken van de Derde Divisie
09:56
Transferzomer in cijfers: zo verhoudt de Eredivisie zich tot de Europese top
Populair transfernieuws
- 3 september
- 9K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views

