Guilherme Pato Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Alagoano | 0 (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 15 (15) | 235 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 3 (4) | 47 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 5 (1) | 396 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (23) | 678 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
BSB | 1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
BSC | 17 | 1479 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Catarinense 1 | 13 | 1115 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Santa Catarina | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2594 | 8 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSC | 13 (6) | 732 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Catarinense 1 | 3 (1) | 157 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Santa Catarina | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (7) | 889 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Azerbaidjan Cup | 2 (2) | 43 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premyer Liqa | 12 (10) | 265 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (3) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (15) | 331 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Premyer Liqa | 11 (6) | 429 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 11 (6) | 429 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
7 (7) | 194 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Verde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (7) | 404 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
BSB | 31 (20) | 1198 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 (2) | 40 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 2 (2) | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (24) | 1247 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
BSB | 15 (15) | 235 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
BSB | 1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
BSC | 17 | 1479 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Copa Santa Catarina | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
BSC | 13 (6) | 732 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Copa Santa Catarina | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Premyer Liqa | 12 (10) | 265 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Premyer Liqa | 11 (6) | 429 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
7 (7) | 194 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
BSB | 31 (20) | 1198 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Alagoano | 0 (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 3 (4) | 47 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 5 (1) | 396 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Catarinense 1 | 13 | 1115 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Catarinense 1 | 3 (1) | 157 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Azerbaidjan Cup | 2 (2) | 43 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CDB | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Verde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CDB | 2 (2) | 40 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 2 (2) | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
3 (3) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

