Geovane Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Alagoano | 1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 16 (16) | 294 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (18) | 352 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
8 (2) | 462 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 (2) | 462 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
PLC | 24 (2) | 1974 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (2) | 2064 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2024 |
|
BSB | 12 (2) | 756 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 10 (4) | 671 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (6) | 1427 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSC | 20 (8) | 1098 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Cearense 1 | 2 (2) | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (10) | 1281 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Copa do Nordeste | 5 (3) | 243 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 5 (3) | 243 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
17 (12) | 554 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 4 (2) | 217 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (15) | 905 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Copa do Nordeste | 1 | 74 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 74 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
3 | 198 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (3) | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
BSB | 16 (16) | 294 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
8 (2) | 462 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
PLC | 24 (2) | 1974 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| 2024 |
|
BSB | 12 (2) | 756 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSC | 20 (8) | 1098 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
17 (12) | 554 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
3 | 198 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Alagoano | 1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
PAO | 10 (4) | 671 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Cearense 1 | 2 (2) | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Copa do Nordeste | 5 (3) | 243 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CDB | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Copa do Nordeste | 1 | 74 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CDB | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
CSU | 4 (2) | 217 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CSU | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

