George Thomson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
National League | 5 (4) | 167 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (4) | 167 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (10) | 555 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (11) | 572 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 162 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 163 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
43 (3) | 3572 | 16 | 8 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 49 (3) | 4077 | 18 | 8 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
30 (11) | 1728 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (12) | 1952 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FLT | 5 (1) | 363 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 237 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
46 (2) | 3911 | 5 | 9 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 54 (3) | 4511 | 5 | 9 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (2) | 76 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
46 | 4081 | 3 | 10 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 52 (3) | 4484 | 3 | 11 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 (2) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 24 (12) | 1261 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (14) | 1297 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 38 (5) | 2886 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (5) | 2886 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
National League | 5 (4) | 167 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
14 (10) | 555 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
43 (3) | 3572 | 16 | 8 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
30 (11) | 1728 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
46 (2) | 3911 | 5 | 9 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
46 | 4081 | 3 | 10 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
National League | 24 (12) | 1261 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
National League | 38 (5) | 2886 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 162 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 163 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FLT | 5 (1) | 363 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 237 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (2) | 76 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
2 (2) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

