Genaro Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
PLC | 17 (6) | 1106 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
|
|
Taça de Portugal | 2 (1) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (7) | 1223 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 20 (13) | 677 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (14) | 778 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 114 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 33 (4) | 2309 | 4 | 0 | 8 | 0 | 1 | |
|
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division RFEF: Promotion | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (6) | 2423 | 5 | 0 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 19 (9) | 927 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | |
| Total | 20 (10) | 927 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 (1) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 27 (7) | 1907 | 2 | 1 | 7 | 0 | 1 | |
| Total | 29 (8) | 2016 | 2 | 1 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 20 (13) | 744 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (13) | 834 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
SSD | 4 (4) | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 4 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (4) | 327 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
UYL | 6 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
UYL | 7 | 540 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 540 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
PLC | 17 (6) | 1106 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
SSD | 20 (13) | 677 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 33 (4) | 2309 | 4 | 0 | 8 | 0 | 1 |
|
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division RFEF: Promotion | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
SSD | 19 (9) | 927 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
SSD | 27 (7) | 1907 | 2 | 1 | 7 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
SSD | 20 (13) | 744 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SSD | 4 (4) | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Taça de Portugal | 2 (1) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 114 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 (1) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
UYL | 4 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
UYL | 6 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
UYL | 7 | 540 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
20:05
Na komst Mees Hilgers moet sc Heerenveen nog nieuwe rechtsbuiten halen
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

