Frederik Rönnow Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
30 | 2641 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2901 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
28 | 2525 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2705 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 41 | 3690 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
29 | 2610 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 | 856 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 41 | 3676 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 | 1200 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (1) | 944 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (1) | 944 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 | 1350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Florida Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
2 (1) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 482 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Landspokal Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 | 3240 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 40 | 3600 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Landspokal Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 | 590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 42 | 3740 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2015/2016 |
|
Landspokal Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 | 2430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2610 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
30 | 2641 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
28 | 2525 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
29 | 2610 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (1) | 944 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 (1) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
36 | 3240 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
29 | 2430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
18 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Florida Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Landspokal Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Landspokal Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Landspokal Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
10 | 856 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
7 | 590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2015/2016 |
|
|
1 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
FWC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
FWC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
21:45
Feyenoord in Schotland gelinkt aan transfer van spits Rangers FC
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

