Filip Stuparevic Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SEL | 5 (2) | 261 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 261 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Besta deild | 5 (3) | 211 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 (3) | 211 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Challenge Cup | 2 | 126 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 13 (1) | 857 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 4 (3) | 112 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (4) | 1095 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
1. SNL | 23 (7) | 1520 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Slovenian Cup | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (8) | 1520 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Division 1. | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 27 (7) | 1532 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (7) | 1532 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Fortuna Liga | 9 (9) | 166 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 9 | 742 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (9) | 908 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SLS | 30 (10) | 1822 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 30 (10) | 1822 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
SLS | 30 (13) | 1493 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 30 (13) | 1493 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
SLS | 9 (9) | 85 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 (9) | 85 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SEL | 5 (2) | 261 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Besta deild | 5 (3) | 211 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SCC | 13 (1) | 857 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
1. SNL | 23 (7) | 1520 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Division 1. | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SLS | 27 (7) | 1532 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Fortuna Liga | 9 (9) | 166 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 9 | 742 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
SLS | 30 (10) | 1822 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SLS | 30 (13) | 1493 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SLS | 9 (9) | 85 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Challenge Cup | 2 | 126 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 4 (3) | 112 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Slovenian Cup | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 8 (2) | 506 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
18:44
Transferwaarde Tjark Ernst bereikt recordhoogte na transfer naar Feyenoord
18:01
FC Volendam financiële winnaar na transferzomer in Keuken Kampioen Divisie
15:16
Thomas Buitink bloeit op bij Sparta Nijkerk na moeilijke jaren als prof
12:59
Feyenoord ontvangt recordbod van 37,5 miljoen op Anis Hadj Moussa: het dilemma
Populair transfernieuws
- 3 september
- 11K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 4 september
- 8K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

