Falaye Sacko Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Premyer Liqa | 4 | 360 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 6 | 540 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2025/2026 |
|
Premyer Liqa | 28 (3) | 2185 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 28 (3) | 2185 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (2) | 1208 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (2) | 1282 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
19 (4) | 1379 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 19 (4) | 1379 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
35 (6) | 2580 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (7) | 2588 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
League Cup | 3 | 270 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
13 (3) | 927 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (1) | 667 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Ligue 1 Play-offs | 2 | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (4) | 2065 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
League Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 | 2482 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2692 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
23 | 2064 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 695 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2939 | 0 | 7 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
28 (1) | 2427 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (1) | 2517 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
6 (1) | 485 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 22 | 1970 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (1) | 2455 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 35 (2) | 2849 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (2) | 2939 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 6 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Premyer Liqa | 4 | 360 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Premyer Liqa | 28 (3) | 2185 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
16 (2) | 1208 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
19 (4) | 1379 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
35 (6) | 2580 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
13 (3) | 927 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (1) | 667 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
28 | 2482 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
23 | 2064 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
28 (1) | 2427 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
6 (1) | 485 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 22 | 1970 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 35 (2) | 2849 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 6 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
League Cup | 3 | 270 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
League Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
|
8 | 695 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 3 (1) | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
