Fabinho Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
12 (10) | 279 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 7 (4) | 301 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (14) | 580 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
BSB | 12 (3) | 773 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 7 | 572 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (3) | 1435 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
BSB | 34 (9) | 2045 | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 7 | 575 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (9) | 2710 | 9 | 5 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSB | 32 (5) | 2214 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
|
|
Catarinense 1 | 6 (1) | 391 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 144 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (6) | 2749 | 11 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
BSB | 31 (6) | 2012 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 31 (6) | 2012 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
10 (6) | 369 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Catarinense 1 | 6 (6) | 29 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (12) | 515 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
13 (7) | 699 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 339 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 (1) | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (9) | 1104 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Copa Libertadores U20 | 1 (1) | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
12 (10) | 279 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
BSB | 12 (3) | 773 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
| 2024 |
|
BSB | 34 (9) | 2045 | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSB | 32 (5) | 2214 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2022 |
|
BSB | 31 (6) | 2012 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
10 (6) | 369 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
13 (7) | 699 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 7 (4) | 301 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 7 | 572 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 7 | 575 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Catarinense 1 | 6 (1) | 391 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 144 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
Catarinense 1 | 6 (6) | 29 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CDB | 2 (1) | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
5 (1) | 339 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Copa Libertadores U20 | 1 (1) | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

