Fabián Noguera Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
2 (2) | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Copa Argentina | 2 (1) | 143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 309 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 452 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
SAD | 9 | 777 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
U17 | 1 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 830 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
U17 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Pro League | 30 (1) | 2615 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2795 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
6 | 540 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 21 | 1846 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 | 2476 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Copa Argentina | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
31 (2) | 2671 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 44 (2) | 3841 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
37 | 3360 | 6 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Total | 37 | 3360 | 6 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 240 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 7 (3) | 336 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (3) | 576 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SSD | 16 | 1440 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (1) | 944 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (1) | 2384 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
2 (1) | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 211 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
3 (1) | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
7 (1) | 514 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (3) | 517 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
|
7 (3) | 305 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 7 (3) | 305 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
16 (5) | 987 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 16 (5) | 987 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
2 (2) | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
4 | 309 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SAD | 9 | 777 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Pro League | 30 (1) | 2615 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Primera Division | 21 | 1846 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
31 (2) | 2671 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
37 | 3360 | 6 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SSD | 7 (3) | 336 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SSD | 16 | 1440 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (1) | 944 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
3 (1) | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
7 (1) | 514 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
7 (3) | 305 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
16 (5) | 987 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Argentina | 2 (1) | 143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
U17 | 1 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
U17 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa Argentina | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 240 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
PAO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
6 | 540 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
2 (1) | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
2 (2) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

