Faber Gil Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Primera A | 3 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 2 (2) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (3) | 146 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 2 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 2 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 22 (8) | 1166 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 13 (8) | 463 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Superliga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (17) | 1899 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
9 (7) | 280 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 9 (7) | 280 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 25 (3) | 1784 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (4) | 1795 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Primera A | 37 (3) | 2817 | 1 | 7 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 37 (3) | 2817 | 1 | 7 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
CSU | 2 (2) | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 23 (17) | 781 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (19) | 831 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Primera A | 10 (5) | 608 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 10 (5) | 608 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Concacaf League | 6 (1) | 452 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 (1) | 452 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
Primera A | 3 (3) | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera A | 3 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 2 (2) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Primera A | 22 (8) | 1166 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 13 (8) | 463 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
9 (7) | 280 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Primera A | 25 (3) | 1784 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Primera A | 37 (3) | 2817 | 1 | 7 | 5 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Primera A | 23 (17) | 781 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Primera A | 10 (5) | 608 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Concacaf League | 6 (1) | 452 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
Primera A | 3 (3) | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Colombia | 2 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Superliga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CSU | 2 (2) | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

