Everson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
23 | 2070 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 6 | 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 10 | 930 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 47 | 4290 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
36 | 3240 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Brasil U17 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 15 | 1410 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 69 | 6300 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
25 | 2241 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
|
|
|
13 | 1170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 12 | 1080 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 59 | 5301 | 0 | 0 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
|
36 | 3240 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
12 | 1080 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 4 | 390 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 12 | 1080 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 64 | 5790 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
37 | 3330 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
9 | 840 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Supercopa do Brasil | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 58 | 5280 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
37 | 3330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 | 1110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 9 | 790 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 68 | 6130 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2020 |
|
|
28 | 2520 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
32 | 2880 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 | 3510 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
37 | 3330 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 46 | 4140 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
BSB | 37 | 3330 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 37 | 3330 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
Copa do Nordeste | 6 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
Copa do Nordeste | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
23 | 2070 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
36 | 3240 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
25 | 2241 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
|
36 | 3240 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
37 | 3330 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
37 | 3330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
28 | 2520 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
|
32 | 2880 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
37 | 3330 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
BSB | 37 | 3330 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CDB | 6 | 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 10 | 930 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
CDB | 8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Brasil U17 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
CDB | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 12 | 1080 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
CDB | 4 | 390 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 12 | 1080 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
CDB | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Supercopa do Brasil | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
CDB | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 9 | 790 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| 2019 |
|
PAO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
Copa do Nordeste | 6 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
Copa do Nordeste | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CSU | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CSU | 15 | 1410 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
13 | 1170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
12 | 1080 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
9 | 840 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
12 | 1110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

