Ethan Bartlow Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
11 (2) | 789 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
USL League One Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (3) | 1068 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Leagues Cup | 2 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (8) | 1325 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (8) | 1699 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
NCL | 3 (1) | 233 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 (7) | 857 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (9) | 1216 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
27 (6) | 1986 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 5 (3) | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (9) | 2236 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
15 (6) | 903 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro | 3 | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (6) | 1383 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
11 (2) | 789 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
|
22 (8) | 1325 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
16 (7) | 857 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
27 (6) | 1986 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
15 (6) | 903 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro | 3 | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
US Open Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
USL League One Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
US Open Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
US Open Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 5 (3) | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Leagues Cup | 2 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
NCL | 3 (1) | 233 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

