Elliott Nevitt Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 81 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (4) | 230 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (5) | 327 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 82 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 (15) | 289 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
22 (6) | 1369 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (22) | 1786 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
FLT | 1 (1) | 44 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 (5) | 2731 | 4 | 2 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (6) | 2775 | 5 | 2 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 171 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 98 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
46 (15) | 3057 | 16 | 2 | 12 | 0 | 0 | |
| Total | 52 (17) | 3462 | 18 | 2 | 13 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (1) | 243 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
21 (6) | 1389 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
22 (6) | 1515 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 49 (14) | 3267 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 60 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (2) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 99 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
40 (9) | 2815 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (12) | 2994 | 8 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
7 (4) | 230 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
16 (15) | 289 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (6) | 1369 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
36 (5) | 2731 | 4 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
46 (15) | 3057 | 16 | 2 | 12 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
21 (6) | 1389 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (6) | 1515 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
40 (9) | 2815 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 81 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 82 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
FLT | 1 (1) | 44 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 171 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 98 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (1) | 243 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 60 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (2) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 99 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 3K+ views
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

