Diogo Costa Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
33 | 2908 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 49 | 4348 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
32 | 2858 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 43 | 3878 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
33 | 2945 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 45 | 4085 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 720 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 41 | 3690 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
33 | 2967 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 43 | 3867 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
PLC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
League Cup | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 | 1246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
PLC | 17 | 1530 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 2160 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
PLC | 32 (1) | 2825 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (1) | 3575 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
PLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 4 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
UYL | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
33 | 2908 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
32 | 2858 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
33 | 2945 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
33 | 2967 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
3 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 17 | 1530 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
PLC | 32 (1) | 2825 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
PLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Taça de Portugal | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
League Cup | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
8 | 720 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
UYL | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
UYL | 8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
UYL | 4 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
UYL | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
FWC | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
9 | 870 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
5 | 510 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
FWC | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
21C | 15 | 1380 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 Poland |
|
U20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

