Dimitrios Pelkas Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 161 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 32 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (3) | 207 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Greek Cup | 5 (3) | 177 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (7) | 541 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (4) | 136 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (14) | 854 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
13 (8) | 480 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (8) | 290 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 (3) | 643 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 124 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (19) | 1537 | 4 | 7 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
|
23 (7) | 1247 | 6 | 4 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 2 (1) | 113 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (8) | 1360 | 7 | 4 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
26 (8) | 1295 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (8) | 1295 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
23 (15) | 766 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 2 (1) | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 145 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (4) | 243 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (20) | 1267 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
4 (1) | 224 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (2) | 2404 | 7 | 7 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 2 (1) | 134 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 281 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (4) | 3043 | 10 | 7 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
19 (8) | 869 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 128 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (8) | 1109 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
22 (5) | 1402 | 3 | 8 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 524 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (1) | 309 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (6) | 2235 | 5 | 10 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
24 (2) | 1750 | 8 | 7 | 9 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 1794 | 8 | 7 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Greek Cup | 4 (3) | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (8) | 764 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | |
|
|
|
4 (2) | 168 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (13) | 1022 | 5 | 1 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2015/2016 |
|
|
32 (5) | 2252 | 4 | 5 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (2) | 654 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (7) | 2906 | 6 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
League Cup | 4 (1) | 270 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (16) | 988 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (18) | 1258 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
Football League | 14 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 14 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
10 (6) | 378 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 10 (6) | 378 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 | 161 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
14 (7) | 541 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
13 (8) | 480 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (8) | 290 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | |
| 2023/2024 |
|
|
23 (7) | 1247 | 6 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
26 (8) | 1295 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
23 (15) | 766 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
4 (1) | 224 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (2) | 2404 | 7 | 7 | 7 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
19 (8) | 869 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
22 (5) | 1402 | 3 | 8 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
24 (2) | 1750 | 8 | 7 | 9 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
15 (8) | 764 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 2015/2016 |
|
|
32 (5) | 2252 | 4 | 5 | 4 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
23 (16) | 988 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
Football League | 14 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
10 (6) | 378 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Greek Cup | 5 (3) | 177 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Turkish Cup | 2 (1) | 113 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Turkish Cup | 2 (1) | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Turkish Cup | 2 (1) | 134 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Greek Cup | 4 (3) | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
League Cup | 4 (1) | 270 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 32 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
5 (4) | 136 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
11 (3) | 643 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 124 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 145 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (4) | 243 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
4 | 281 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 128 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
6 | 524 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 309 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
3 (3) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
4 (2) | 168 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
8 (2) | 654 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
8 (8) | 247 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
6 | 407 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 144 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
4 (3) | 155 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (2) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
2 (1) | 98 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
5 | 422 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
2 (1) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

