Dexter Lembikisa Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
FLT | 2 | 168 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (3) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 15 | 1345 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (3) | 1635 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
12 (9) | 406 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 3 | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (10) | 709 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (3) | 2005 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (2) | 990 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 4 (2) | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (7) | 3347 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 377 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 22 (1) | 1840 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 2 | 136 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (3) | 2587 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FLT | 2 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 23 (7) | 1642 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 9 | 662 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (7) | 2458 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
U18 Premier League | 9 (1) | 656 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 (1) | 656 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
3 (3) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 15 | 1345 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
12 (9) | 406 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 3 | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
25 (3) | 2005 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (2) | 990 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 22 (1) | 1840 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Premier League 2 Division Two | 23 (7) | 1642 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 9 | 662 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
U18 Premier League | 9 (1) | 656 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FLT | 2 | 168 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Premier League Cup | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 4 (2) | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 377 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 2 | 136 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FLT | 2 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Copa America | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

