Désiré Doué Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 86 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (6) | 1228 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
TDC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (4) | 764 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
USC | 1 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (11) | 2275 | 12 | 7 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
1 | 78 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FIFA Club World Cup | 7 | 551 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 629 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
6 | 475 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (13) | 1730 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
TDC | 1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 (8) | 741 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 54 (21) | 3018 | 15 | 15 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
5 (1) | 334 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (14) | 1624 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group E | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (2) | 347 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 43 (17) | 2395 | 4 | 4 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (15) | 1114 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (6) | 213 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (21) | 1405 | 4 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group E | 10 (2) | 650 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (2) | 650 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
21 (6) | 1228 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
31 (13) | 1730 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
31 (14) | 1624 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group E | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
26 (15) | 1114 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group E | 10 (2) | 650 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 86 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
TDC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
6 | 475 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 |
|
|
TDC | 1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
5 (1) | 334 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
12 (4) | 764 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
|
USC | 1 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
|
1 | 78 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FIFA Club World Cup | 7 | 551 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
16 (8) | 741 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
6 (2) | 347 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
7 (6) | 213 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 (2) | 138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 Northern Ireland |
|
19Q | 3 | 226 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Tournoi Maurice Revello | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
19Q | 4 (1) | 197 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
U17 UEFA Championship Qualification | 5 | 366 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

