Christoph Zimmermann Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
|
G2B | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
19 (7) | 1215 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (7) | 1261 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
G2B | 31 (3) | 2564 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (3) | 2744 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (1) | 474 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (9) | 1212 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (9) | 1348 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
17 (1) | 1430 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (1) | 1665 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
4 | 360 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
40 (1) | 3496 | 2 | 2 | 11 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (1) | 3946 | 3 | 2 | 13 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
4 (1) | 329 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
39 (9) | 2820 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (10) | 3359 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Regionalliga West | 29 (4) | 2349 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 29 (4) | 2349 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
G3L | 26 (11) | 1579 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 26 (11) | 1579 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
G2B | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
19 (7) | 1215 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
G2B | 31 (3) | 2564 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 (1) | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
22 (9) | 1212 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
17 (1) | 1430 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
40 (1) | 3496 | 2 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
39 (9) | 2820 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Regionalliga West | 29 (4) | 2349 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
G3L | 26 (11) | 1579 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
4 | 360 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
4 (1) | 329 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
