Cas Odenthal Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 300 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
ISB | 18 | 1574 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (1) | 1575 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 22 (4) | 1680 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (4) | 1950 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 30 (1) | 2546 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 31 (1) | 2636 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 30 | 2683 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2683 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
28 | 2509 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 4 (1) | 302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2811 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Eredivisie Playoffs | 3 | 270 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (3) | 2380 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 2 | 240 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (3) | 2890 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
6 (1) | 407 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 407 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 18 | 1574 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
ISB | 22 (4) | 1680 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
ISB | 30 (1) | 2546 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
ISB | 30 | 2683 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
28 | 2509 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
29 (3) | 2380 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
6 (1) | 407 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
KNVB Beker | 4 (1) | 302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 2 | 240 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 17K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

