Carlos Andrés Gómez Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
21 (2) | 1691 | 4 | 2 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Carioca Serie A | 9 (1) | 731 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 6 (1) | 443 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 5 (1) | 363 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (5) | 3228 | 7 | 5 | 13 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
16 (6) | 1030 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 5 (1) | 377 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (7) | 1407 | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
17 (15) | 377 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (17) | 401 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (1) | 1817 | 13 | 7 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (1) | 1997 | 13 | 8 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
33 (16) | 1614 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
MLS Next Pro Invitational | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 5 (2) | 322 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (19) | 2095 | 2 | 7 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 2 | 180 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Libertadores U20 | 2 | 173 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 41 (7) | 2848 | 9 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 46 (8) | 3225 | 13 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Primera A | 8 (5) | 351 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 8 (5) | 351 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
21 (2) | 1691 | 4 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
16 (6) | 1030 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
17 (15) | 377 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
23 (1) | 1817 | 13 | 7 | 5 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
33 (16) | 1614 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Primera A | 41 (7) | 2848 | 9 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Primera A | 8 (5) | 351 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Carioca Serie A | 9 (1) | 731 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 6 (1) | 443 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
CDB | 5 (1) | 377 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 5 (2) | 322 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa Colombia | 2 | 180 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CSU | 5 (1) | 363 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro Invitational | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Libertadores U20 | 2 | 173 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 2 (2) | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FWC | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 25K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

