Camutanga Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Baiano 1 | 6 | 526 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (1) | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (1) | 1126 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Baiano 1 | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
15 | 1243 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
BSB | 14 (4) | 962 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (5) | 2306 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Baiano 1 | 12 | 1066 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
CDB | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1562 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
Copa do Nordeste | 6 | 508 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 508 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Baiano 1 | 7 | 628 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 33 | 2727 | 2 | 1 | 10 | 0 | 1 | |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 41 | 3445 | 2 | 1 | 10 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
Copa do Nordeste | 8 | 623 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 623 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 7 | 586 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 7 | 641 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 15 | 1299 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Copa do Nordeste | 5 | 393 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Total | 5 | 393 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
BSB | 31 | 2662 | 3 | 1 | 10 | 0 | 1 |
|
|
Pernambucano 1 | 2 | 178 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 33 | 2840 | 3 | 1 | 12 | 0 | 2 | ||
| 2020 |
|
BSB | 29 (1) | 2502 | 2 | 0 | 7 | 0 | 1 |
|
|
Copa do Nordeste | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (1) | 2592 | 2 | 0 | 8 | 0 | 1 | ||
| 2019 |
|
BSC | 1 | 90 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 5 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 630 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
CDB | 2 | 180 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 7 (1) | 615 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (1) | 795 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
8 (1) | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
15 | 1243 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 14 (4) | 962 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
BSB | 33 | 2727 | 2 | 1 | 10 | 0 | 1 |
| 2022 |
|
|
1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 7 | 586 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
BSB | 31 | 2662 | 3 | 1 | 10 | 0 | 1 |
| 2020 |
|
BSB | 29 (1) | 2502 | 2 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| 2019 |
|
BSC | 1 | 90 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Baiano 1 | 6 | 526 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Baiano 1 | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Baiano 1 | 12 | 1066 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Copa do Nordeste | 6 | 508 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Baiano 1 | 7 | 628 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Copa do Nordeste | 8 | 623 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Pernambucano 1 | 7 | 641 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Copa do Nordeste | 5 | 393 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2021 |
|
Pernambucano 1 | 2 | 178 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2020 |
|
Copa do Nordeste | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Copa do Nordeste | 5 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Pernambucano 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
CDB | 2 | 180 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 7 (1) | 615 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views
