Cade Cowell Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
20 | 1372 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 2 (1) | 77 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (1) | 1449 | 2 | 7 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
14 (9) | 562 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 14 (9) | 562 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
NCL | 4 (2) | 167 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 (3) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (5) | 252 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
24 (11) | 1230 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| Total | 24 (11) | 1230 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
NCL | 4 (1) | 246 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 2 | 240 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 486 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
18 (11) | 751 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 18 (11) | 751 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 2 | 155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (4) | 1618 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (4) | 1863 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
31 (16) | 1547 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 3 (1) | 162 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (17) | 1709 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
33 (19) | 1663 | 5 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 33 (19) | 1663 | 5 | 5 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
19 (15) | 508 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 19 (15) | 508 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
US Open Cup | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 199 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (1) | 220 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
20 | 1372 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
14 (9) | 562 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
24 (11) | 1230 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
18 (11) | 751 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
24 (4) | 1618 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
31 (16) | 1547 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
33 (19) | 1663 | 5 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
19 (15) | 508 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
4 | 199 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
US Open Cup | 2 (1) | 77 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 3 (1) | 162 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
US Open Cup | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
NCL | 4 (2) | 167 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 (3) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
NCL | 4 (1) | 246 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 2 | 240 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 2 | 155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
CONCACAF Nations League | 1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CGC | 5 (3) | 252 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
U20 | 4 | 336 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Concacaf Championship U20 | 5 (2) | 257 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
16:35
FC Utrecht moet in jacht op nieuwe keeper toeslaan bij clubloze Jasper Cillessen
16:10
Ajax en Owen Wijndal op slotdag transfermarkt toch uit elkaar
15:30
Leon Bailey vindt na uitblijven van Ajax-deal toch nog nieuwe club
14:50
Erik ten Hag zorgt voor transfercarrousel bij FC Twente op rechtsbackpositie
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

