Brian Montenegro Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 25 | 2169 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2259 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
CSU | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 34 (6) | 2397 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (6) | 2517 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Paraguay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 10 (7) | 405 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (7) | 405 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
4 (4) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Division 1 | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Division 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Division 1 | 19 (9) | 997 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (14) | 1059 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 4 (3) | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Paraguay | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 3 (3) | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Division 1 | 20 (8) | 1231 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Goiano 1 | 11 (11) | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Supercopa | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (25) | 1487 | 12 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
20 (14) | 676 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (3) | 569 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 15 (8) | 750 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 46 (25) | 2085 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
3 (3) | 48 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 14 (6) | 789 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (9) | 837 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
5 (5) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 29 (17) | 1548 | 10 | 7 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (22) | 1619 | 10 | 7 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
4 (1) | 263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (1) | 263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
2 (1) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Argentina | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Division 1 | 15 (11) | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 18 (13) | 115 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2017 |
|
|
3 | 270 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 270 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
12 (8) | 432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 12 (8) | 432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
CSU | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Copa Argentina | 1 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
5 (5) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (5) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
|
3 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013 |
|
CSU | 9 (2) | 630 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 9 (2) | 630 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera Division | 25 | 2169 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
LigaPro Serie A | 34 (6) | 2397 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Division 1 | 10 (7) | 405 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Division 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Division 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Division 1 | 19 (9) | 997 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 20 (8) | 1231 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
20 (14) | 676 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 15 (8) | 750 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Division 1 | 14 (6) | 789 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Division 1 | 29 (17) | 1548 | 10 | 7 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
4 (1) | 263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Division 1 | 15 (11) | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2016/2017 |
|
|
12 (8) | 432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
5 (5) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa Paraguay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CDB | 4 (3) | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Paraguay | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Goiano 1 | 11 (11) | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Supercopa | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
Copa Argentina | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Copa Argentina | 1 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CSU | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
4 (4) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CSU | 3 (3) | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
10 (3) | 569 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
3 (3) | 48 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
5 (5) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
2 (1) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
3 | 270 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
CSU | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
3 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013 |
|
CSU | 9 (2) | 630 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:19
Kees Smit ziet waarde dalen na uitblijven van toptransfer
11:48
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
11:00
ACV Assen en Harkemase Boys de talentenfabrieken van de Derde Divisie
09:56
Transferzomer in cijfers: zo verhoudt de Eredivisie zich tot de Europese top
Populair transfernieuws
- 3 september
- 9K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views

